Reference

Od svých zákazníků dostávám krásné zpětné vazby, jichž si velmi vážím a s radostí sdílím. Snad i vám má práce udělá takovou radost.

Dobrý den paní Lucie,
děkuji za zásilku, moc se mi to líbí, jsou to dárky pro mé blízké a už teď je mi líto, že to vše nebude moje… škoda, že jste minutku nepočkala, chtěla jsem Vám poděkovat osobně… ale myslím, že se potkáme, protože čekám jak uchopíte výzvu „kočka“… ta je přece krásná a elegantní za každé situace. Zdravím a přeji hezké dny plné inspirací.

Marcela Dubská


Milá Lucie,
andělíčci teď dorazili, jsou opravdu nádherní, vyzařuje z nich váš cit a láska, opravdu krása. Těším se až udělají radost mým milovaným.
Mějte se krásně a děkuji moc za dáreček.

Kristýna Peterková


Dostala jsem dneska balíček… jsem absolutně nadšená, taková nádhera. Strašně moc Ti děkuji, náušnice jsou krásné a také jsi tam propašovala jedny modré navíc na osteofixu.


Děkuji za nááááádherného anděla. Je ještě krásnější než na fotce a vůbec s úžasnými detaily, které na fotu vůbec nevyniknou. Třeba drobná kytička ve vlasech andílka mě dostala 🙂 Ještě jednou moc díky.

Jana


Milá Lucinko, šperk je nádherný, originální, předčil očekávání… Děkuji Vám za tu něžnou krásu a také za velikou vstřícnost! Tleskám Vašim šikovným packám a Vašemu dobrému srdíčku. Bylo mi ctí.

Míša


Anděl doletěl bez zbytečných odkladů, byl bezpečně zabalen v bublinkové fólii, slámě a vkusné krabičce a vypadá ještě mnohem lépe než na fotografii. Pokud váháte s koupí od Lucie Houšťové Šanovské, neváhejte 😉